ציפי שביט היא בדרנית, שחקנית, זמרת ואחת מכוכבות הילדים האהובות בישראל. שביט שירתה בצוות הווי פיקוד דרום, ולאחר שחרורה מצה”ל החלה להופיע בסרטים ובמופעי בידור. ב-1971 השתתפה ב”ג’אמבו”, מופע בידור שהעלה האמרגן אברהם דשא (פשנל), ובו שרה את אחד מלהיטיה הגדולים – “כולם הלכו לג’מבו”. בין שאר להיטיה: “ברבאבא”, “אני ג’ינג’י” ו”הייתי הילד הכי קטן בכיתה”.
שביט כיכבה בתוכניות ובמופעי ילדים רבים: “הופה היי”, “ציפיטפוט”, “בילבי”, “ציפי ציפי בנג בנג”, “טמבולינה” (משירי דני קיי), “ציפי ללא הפסקה”, “הכל נשבר במשפחה”, “הפסטיגל” ועוד. כמו כן הקליטה שביט עם נתן דטנר שלוש קלטות וידיאו מצליחות על פי הספר “100 שירים ראשונים”. בגרסה העברית של “הדרדסים” דיבבה שביט את דמותה של דרדסית.
לצד הופעותיה הרבות בהפקות לילדים השתתפה שביט גם במופעים לקהל מבוגר, בהם “ספונג’ה והעיר הגדולה” ו”למבוגרים בלבד”. בטלוויזיה הנחתה שביט את ארבע העונות של תוכנית הריאליטי “לרדת בגדול”.
בין הסרטים שבהם השתתפה כשחקנית: “השכונה שלנו” (אורי זהר, 1968), “התרוממות” (אורי זהר, 1969), “תעלת בלאומילך” (אפרים קישון, 1969), “לופו” (מנחם גולן, 1970), “נחצ’ה והגנרל” (ג’ורג’ עובדיה, 1972), “הבלש האמיץ שוורץ” (עמי ארצי ולויד קאופמן, 1973) ו”אחד באפריל” (מנחם זילברמן, 1989).
ב-2020 הדליקה שביט משואה בטקס יום העצמאות.

Feature

April Fool

Directed by Menachem Zilberman, 1989
אחד באפריל
Rental

81 min.

Subscribe to our mailing list and stay up to date
הירשמו לרשימת התפוצה שלנו והישארו מעודכנים

This will close in 0 seconds