מקבץ קצרות

מקבץ קצרות
23:59 14/03/2021 - 10:00 08/03/2021

 

לצפייה לחצו על תמונת הסרט…

אושרית
ישראל
בימוי: ישראלה שאער מעודד
בחיפוש אחר אמה, אושרית מפחדת ממה שהיא עלולה למצוא. (5 דקות).

ארטופיה #בלפסט
ישראל
בימוי: שחף דקל
עשרים שנים אחרי הסכם השלום בצפון אירלנד, יוצרת ישראלית נפגשת עם יוצרים ואוצרים אקטיביסטים בבלפסט. בזכות יצירה וחשיבה פרוגרסיבית, מצליחים האמנים להשפיע וליצור חוויות משנות תודעה. הסרט הקצר “ארטופיה #בלפסט” חושף את תרומתה של קהילת התרבות המקומית בטיפוח שיח של שלום ושוויון בחברה מצולקת ומפולגת, המתמודדת עם סכסוך היסטורי. (19 דקות).

בוידעם
ישראל
בימוי: יעל ניברון
במהלך החופש הגדול שבין ילדות לנעורים, בזמן שסבא וסבתא עלו למנוחת הצהריים שלהם, משחקי הילדות בין קרן ונועם בעליית הגג לוקחים אותם למחוזות זרים ומולידים ביניהם אינטימיות קסומה. (19 דקות).

הגבר האחרון
ישראל
בימוי: בר אליקים, מאיה קסל
בלילה שבין החזרה הגנרלית לתחרות הגדולה שלה, תמר, סטודנטית למשחק, מחליטה לצאת למסע לילי בו תתעמת לראשונה עם שני הגברים השולטים בחייה. (28 דקות).

ועכשיו, לעצום עיניים
ישראל
בימוי: תום נשר
בחורה צעירה מגיעה לפתיחת תערוכה אופנתית ומנסה להתחבב על הנוכחים. היא לוקחת אוזניות הדרכה וסוקרת את המיצגים. למרבה הפתעתה, הקול באוזניות מתחיל לצוות עליה לעשות מעשים שערורייתיים. מה שמתחיל כתרגיל בתעוזה נגמר באופן מפתיע. (12 דקות).

זכוכית בים
ישראל
בימוי: אלינור נחמיה
ביום הולדתו התשיעי מצטרף סיני לאימו רונה אל העמותה בה היא עובדת. עדות מסע שהוא שומע שם ופיסות מספר הפנטזיה שהוא קורא, מתערבלות בשנתו ורוקחות מעשיה פרועה על מציאות פליטים רחוקה-קרובה. (15 דקות).

לונג דיסטאנס
ישראל
בימוי: אור סיני
ראייתה של רחל מתדרדרת מיום ליום ומקשה עליה לבצע את הפעולות הקטנות ביותר. היא מוצאת את עצמה מכניסה זרים אל ביתה, במסע קטנטן אבל גדול, להשיג את בתה שנמצאת בצד השני של העולם. (19 דקות)

ניקו החולם
ישראל
בימוי: שירה פרבר
“החיים זה מין תפקיד משנה כי העיקר היא הבמה”, יוצר התיאטרון ניקו ניתאי, הנחשב ל”אבי הפרינג’ “בארץ, טוען שכבר לפני מאה שנים ניבאו את מותו של התיאטרון אך הוא לא ייעלם בשל החוויה הייחודית הוא מעניק לקהל וליוצרים. האמנם? גם בשנה האחרונה לחייו, כשהוא נלחם באותות הזיקנה, ניתאי לא מפסיק לחלום וליצור חוויות ייחודיות. (28 דקות).

ספה טובה
ישראל
בימוי: נועה אשרוב
אישה צעירה הולכת ברחבי ניו יורק והיא ממש, אבל ממש צריכה ספה. (12 דקות).

קוסמופוליטן
ישראל
בימוי: מורן נקר
יעקב יוצא לראשונה בחייו למסיבת גייז, אך מגלה כי צבע עורו מונע ממנו להתקבל בקהילה. (7 דקות).

שלכת
ישראל
סרטה של: איריס אליה סופר, בימוי: רחלי גאוי
קשר הנרקם בין אוליב, ליצנית רפואית בבית החולים תל השומר, לבין טליה, נערה מרדנית בת 13 מאושפזת חדשה במחלק האונקולוגית, אותה היא מלווה מהיום הראשון של האשפוז שלה ועד עזיבתה את בית החולים, כאשר במהלך הזמן מטרתה העיקרית שמסיחה את דעתה של טליה מהטיפולים היא למצוא לליצנית חתן. הקשר מתהדק בין הליצנית לבין הילדה ומשפחתה ובד בבד הרופא המלווה את הילדה שבתחילה לא סבל ליצנים רפואיים מתחיל להסתכל על הליצנית בעין אחרת. (20 דקות).

תות חמוץ
ישראל
בימוי: אתי ציקו
זמן הקורונה תפס אותי בין הפלה לבדיקת ההיריון הבאה. המצלמה התמימה של בתי לוכדת אותי בין רגעי כאב וחסד, בין חוסר ודאות וציפייה. (10 דקות).

תחנה
ישראל
בימוי: חוה לוי רוזלסקי
רגליה של האישה נושאות אותה ממיטתה, ממשפחתה, מביתה, אל הלא נודע. הבוקר ליבה רוטט. עוז רוחה ונפשה מבקשים את מקומם. להשמיע את קולה, את רצונה. הבוקר תארוז האישה מזוודה ותצא לבדה מביתה אל מפתן התחנה, שם תפגוש ברחשי ליבה, תעמוד לצידם איתנה ותנסה להביא מזור לנפשה. הבוקר עתידה האישה להתחייב לבריחתה? (9 דקות)

20 ₪

Subscribe to our mailing list and stay up to date
הירשמו לרשימת התפוצה שלנו והישארו מעודכנים

This will close in 0 seconds