סוף האהבה | החוף + סדנת אמנית עם קרן בן רפאל LIVE

סוף האהבה | החוף + סדנת אמנית עם קרן בן רפאל LIVE
23:59 14/03/2021 - 10:00 10/03/2021

 

החוף
צרפת 2015
בימוי: קרן בן רפאל
עם הרגליים במים והמבט אל השמש, אפילו בחוף אנחנו לא באמת נרגעים. הרעש של המחשבות שלנו מונע מאיתנו לשמוע את הדרמה המתרחשת כמה מטרים מאיתנו. (20 דקות. צרפתית, תרגום לאנגלית).

 

סוף האהבה
צרפת 2019
בימוי: קרן בן רפאל
משחק: ג’ודית שמלה, אריה וורטהאלתר
יובל וז׳ולי מאוהבים. הם גרים בפריז ולא מזמן נולד להם בן ראשון. כשיובל צריך לחזור לישראל כדי לחדש את הויזה שלו, הם מקפידים לשתף אחד את השניה בשגרת החיים והמשפחה באמצעות שיחות וידאו. הצפייה האובססיבית זה בזו וזו בזה מבעד למסך, מתחילה לגבות מיחסיהם מחיר הולך וגדל. קרן בן רפאל: “זהו סרט שנהנה ממלאכתם הנהדרת של צמד השחקנים. בזכות התעוזה שלהם להתמודד עם סרט שבנוי על תקשורת במסכים, הם מצליחים להכניס אותנו אל מערכת היחסים האינטימית של בני הזוג”. (90 דקות. צרפתית, תרגום לעברית).

אם התרגום אינו מופיע, אנא לחצו על כפתור התרגום בנגן (הריבוע עם הקווים).

קולנוע עצמאי דל תקציב מתסריט למסך – סדנת אמנית עם קרן בן רפאל LIVE > להרשמה>>>

יום ה’, 11.03.2021, 17:00

סדנת אמנית עם הבמאית קרן בן רפאל על קולנוע עצמאי דל תקציב מתסריט למסך. על האצת שלבי העשייה ביצירת סרט עלילתי לצד היתרונות והאתגרים כבמאית ואם לילדים.

קרן בן רפאל, היא תסריטאית ובמאית שחיה בין פריז לתל אביב. היא למדה בבית הספר לקולנוע פמיז בפריז. הסרט העלילתי הראשון שלה, ״אין בתולות בקריות״ זכה בין היתר בפרס השחקנית הטובה ביותר בטרייבקה ובפרס המבקרים העולמי פיפרסקי בפסטיבל ירושלים. ״סוף האהבה״, הסרט הארוך השני שלה, הוקרן בפסטיבל ונציה 2019 כחלק מהבינאלה קולג׳ סינמה.

20 ₪

Subscribe to our mailing list and stay up to date
הירשמו לרשימת התפוצה שלנו והישארו מעודכנים

This will close in 0 seconds